WSZYSTKIE OPINIE DOSTĘPNE TUTAJ

Magdalena & Tomasz

"Mamy CUDOWNY film z naszego ślubu i wesela za co gorąco dziekujemy Dominikowi. Pełen profesjonalizm pomimo młodego wieku to coś co pierwsze nasuwa sie na myśl :) 1000 % zadowolenia :) Pozdrawiamy :)"

Urszula & Mateusz

"Oboje z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Dominika. To co zrobił z naszym filmem weselnym przerosło nasze oczekiwania - jest świetny. Nasze uwagi przedstawione dużo dużo wcześniej przed weselem zostały spełnione w 100-procentach. Dziękujemy ślicznie POLECAMY GORĄCO WSZYSTKIM CHĘTNYM GWARANTUJE ZADOWOLENIE."

Żaneta & Tomasz

"My również jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Dominikiem... Odwaliłeś kawał dobrej roboty... POLECAMY szczerze każdemu. Płytki są profesjonalnie nagrane. Wszystko suuuuperrrr... Dominik otwarty był na wszystkie nasze pomysły, a to jest bardzo ważne... Dziękujemy raz jeszcze:)"

Ewelina & Rafael

"Jestesmy zachwyceni wspołpraca z Dominikiem. Chłopak to profesjonalista w każdym calu!!! Niesamowita atmosfera w trakcie realizacji usługi. No i oczywiscie MONTAŻ na najwzysyzm poziomie z klasa i elegancja. Montuje ponadczasowy film- z dobrym podkładem muzycznym. Dominik to pasjonata i profesjonalista w jedym polecam wszystkim, którzy chcą mieć swój wielki dzień dobrze oprawiony!!!!!! Dziekujemy i polecamy oraz pozdrawiamy Panie Dominiku z Voerde. Jeszcze raz wielkie dzieki:)"

Arleta & Michał

"Film z naszego ślubu i wesela jest tak przepięknie nakręcony, że momentami cofaliśmy się w oglądaniu, żeby obejrzeć dany moment jeszcze raz. Domino jesteś świetny w tym co robisz i zasłużyłeś na mega pochwałę!!! My będziemy Cie chwalić gdzie się da i polecać innym. Jesteśmy bardzo bardzo zadowoleni. Pokazałeś swój profesjonalizm i poważne podejście do tematu. Dziękujemy za przemiłą współpracę, zrozumienie. DZIĘKUJEMY z całego serca!!!"

Kasia & Damian

"Dziękujemy Dominiku za rewelacyjnie zmontowany i obrobiony film. Mimo swojego młodego wieku Dominik jest profesjonalistą w tym co robi. Jesteśmy zadowoleni w 100%, nie mamy żadnych zastrzeżeń co do jego pracy. Jest osobą cierpliwą, wyrozumiałą i mega profesjonalną. Jeśli szukasz osoby, która sprosta Twoim oczekiwaniom co do filmu to nie zastanawiaj się tylko rezerwuj termin u Dominika. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy."

Kasia & Paweł

"Wiele kamerzystów może pozazdrościć talentu, profesjonalizmu i pomysłu. Dominiku dałeś z siebie 100% jak nie wiecej. Płyta ślubna świetna. Gratuluję i dziękuje jeszcze raz za wszystko :)."

Karolina & Artur

"Dziękujemy bardzo za super nagraną płytę. Bardzo jesteśmy zadowoleni, że to właśnie Ty na naszym ślubie i weselu kamerowałeś."

Lucyna & Artur

"Pełen profesionalizm, bardzo dobre podejście do klienta, filmy bardzo dobrej jakości. Sprosta wszystkim wymaganiom."

Patrycja & Krzysztof

"My także jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy z Dominikiem:) Jest on profesjonalistą godnym polecenia, film z naszego ślubu, który zmontował jest świetny:)"

Justyna & Sebastian

"Kapitalny montaż, świetne ujęcia, genialne pomysły- lepiej niż mogliśmy sobie wymarzyć. Polecamy wszystkim, którzy chcą, żeby ich wesele było nagrane profesjonalnie, ciekawie, wesoło i bez najmniejszej nudy. Pozdrawiamy :)!"

Klaudia & Sebastian

"Polecam usługi Dominika Karasek. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Jesteśmy zadowoleni z współpracy z Dominikiem. Płyta zmontowana jest idealnie, wybrane wspaniałe momenty z odpowiednim podkładem muzycznym. POLECAMY"

Marta & Paweł

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów Twojej pracy Dominiku. Nie trzeba być profesjonalistą, żeby zauważyć jak lubisz to co robisz. Wkładasz w to naprawdę dużo zaangażowania, cierpliwości oraz pomysłowości. Film jest po prostu genialny. Zakończenie wprost rewelacyjne. Naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Bardzo wszystkim polecamy i cieszymy się, że to właśnie Ty uwieczniłeś najpiękniejsze chwile w naszym życiu. Życzymy jak najwięcej kadrów i tak zadowolonych klientów Pozdrawiamy"

Maja & Hubert

"Film jest GENIALNY! Jesteśmy zachwyceni! Bardzo dziękujemy, będziemy mieć cudowną pamiątkę. Odwaliłeś kawał dobrej roboty. W dodatku piosenka, którą wstawiłeś na początku jest moją ukochaną i nawet miałam Cię prosić o wmontowanie jej w film , ale jak widać nie musiałam baaardzo dziękujemy, na pewno będziemy Cię polecać znajomym :)!"

Anita & Paweł

"Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Bardzo podobało nam się, że praca nie jest jakąś powtarzalną sztancą i mogliśmy ustalić wspólnie jak nasz film będzie wyglądał. Gratuluję solidności i pomysłowości. Polecamy!"

Ewelina & Sebastian

"Film jaki otrzymaliśmy od Dominika Karaska jest cudowny. Jesteśmy zachwyceni. Dziękujemy za tak wspaniałą pamiątkę :). Kapitalne ujęcia, świetny montaż, muzyka dobrana perfekcyjnie. Jeszcze raz dziękujemy i gorąco wszystkim polecamy!"

Kinga & Karol

Kinga: "Dziękujemy Dominik za piękną pamiątkę. Jesteśmy w 100% zadowoleni. Dominik jest kreatywny, znosi cierpliwie kaprysy pani młodej, wszelkie sugestie i uwagi, godny polecenia. Jesteśmy mile zaskoczeni końcowym efektem jego pracy."

Karol: "Młody, zdolny, kreatywny. Jesteśmy bardzo zadowoleni z końcowego efektu. Polecam. Konkurencyjna cena, szybki i profesjonalny montaż. Bierzemy go na chrzciny :P. Rezerwujcie, bo wolne terminy u Dominika znikają bardzo szybko.
PS. Stawiajcie na młodych!